| Anonim2003000 a întrebat:

A apărut cred că acum două zile un film pe pro tv.
Și era o scena in care un tip fusese răpită de teroriști și băgat într-un sicriu de lemn(evident) și îngropat de viu iar eu încerca să scape! Tot ce avea la eu era o bricheta, un telefon și un pix. Tipu ăla cred că era ceva șofer de tir și voia să livreze marfa in Irak sa Siriu nu mai știu exact. Funda cine știe cum de numește filmul!

Răspuns Câştigător
| ElSueno a răspuns:

Filmul se numeste Buried sau Ingropat de Viu in romana.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta programul tv pentru PRO TV pentru data respectiva si il vei gasi imediat.

Răspuns utilizator avertizat
| Bogdan_Stefan_Lixandru_1976 a răspuns:

Ingropat de viu