| SuFlleTzell a întrebat:

Exista un film cu un barbat care era sofer american si transporta (nu stiu ce) la oamenii din irak.in urma unui schimb de focuri prietenii lui au fost omorati iar el a fost lovit cu o piatra in cap(cred).dupa acestea el a fost ingropat de viu intr-o lada de lemn si avea un telefon al el lasat intentionat de catre cei care l-au ingropat in lada. Într-un final el moare de oare ce nisipul a patruns in lada.Sa nu o mai lungim.Cum se numeste filmul?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Îngropat de viu, 2010. Nu a fost aseară la TV, pe Pro TV?
http://www.cinemagia.ro/filme/buried-43231/

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Da afost aseara pe pro tv.coincidenta ca intrebi si nu l-ai vazut.da buried este filmul