| Dragos2001 a întrebat:

Acum cativa ani am vazut la televizor un film un film cu dinozauri,desi nu mai exprim prea corect, era ceva gen godzila si peste tot in zona respectiva erau depuse oua, din care au iesit alti dinozauri si era un pericol mare. Numarul lor crestea... daca stiti filmul, imi puteti zice cum se numeste?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

La TV, cam acestea au fost:
Age of the Dinosaurs (2013), A Sound of Thunder (2005), Warbirds (2008) The Land That Time Forgot (2009), 100 de milioane i. Hr. (2008)
Au mai fost și altele, însă seriale. Vezi dacă-l regăsești mai sus.

| Dragos2001 explică (pentru floresdemayo):

A sound of thunder era, mersi frumos

4 răspunsuri:
| StephanSaiyan a răspuns:

Jurasic Park?

| Dragos2001 explică (pentru StephanSaiyan):

Nu,erau foarte multe reptile-dinozauri, filmul era horror

| andreea1232 a răspuns:

S ar putea sa te referi la godzilla 2014, sa stii ca au fost mai multe ecranizări