| 4ndr3i a întrebat:

Acum ceva timp am vazut un film horror si vreau sa l revad dar nu mai retin numele acestuia.Din ce mi aduc aminte erau un baiat si o fata care au intrat prin efractie intr o locuinta si au gasit multe casete video pe care ulterior le au vizualizat.filmele erau cu oameni care se transformau in zombie. daca poate cineva sa ma ajute.

2 răspunsuri:
| arica a răspuns:

Nu ştiu nu am voie să mă uit la filme horror

| 4ndr3i explică (pentru arica):

Nu te am intrebat pe tine, in special. Daca nu stiai nu trebuia sa raspunzi.winking