| hmu a întrebat:

Salut, acum mult timp am văzut un film cu un avion care s-a prăbușit și au ieșit 2-3 piloți fantoma care s-au împrietenit cu o fetita și au reușit sa refacă avionul. Dacă puteți sa-mi spuneți numele filmului. Este vechi și gen dramatic/aventura cred. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Restless Spirits (1999)
https://www.imdb.com/title/tt0196484/
aka Dead Aviators

mi-a placut la nebunie cand l-am vazut cu ani in urma, acum nu il mai gasesc, e productie Canada si foarte slab cotat :((

daca il gasesti, da-mi si mie un PM, te rog!

| hmu explică (pentru Bizon95):

Mersi mult, din pacate nici eu nu il gasesc.

| Bizon95 a răspuns (pentru hmu):

Cu placerewinking

4 răspunsuri:
| rxbiesx a răspuns:

Morr caut acelasi film crying( l ai gasit vreodata? tin minte ca l-am vazut undeva prin anii 2010-2011 pe pro tv

| Adam888888 a răspuns:

Restless Spirits (1999)
Spirite neliniștite
Regia: David Wellington
Cu: Lothaire Bluteau
Gen film: Aventuri, Fantastic.
Buna!
Banuiesc ca acesta e filmul de care intrebai