| LovingAdam a întrebat:

Heii, am văzut acum foarte mult timp un film cu o familie care se muta lângă o mina veche, familia era formata din mama, o fetița și fratele ei mai mare, în mina respectiva au murit multe fetite care mergeau acolo sa se joace, la un moment dat fetita care se mutase, s-a împrietenit cu o alta fetite care murise acolo, un fel de fantoma cred. Și venea în fiecare seara în camera ei și se jucau, la sfârșitul filmului toata familia a mers în mina respectiva și au apărut toate fetitele care au murit acolo

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Posibil și...
Wicked Little Things/ Copiii de sub pământ (2006)
http://www.cinemagia.ro/filme/wicked-little-things-22069/

5 răspunsuri:
| deea1155 a răspuns:

Seamana cu un episod din Mesaje de dincolo.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

O fetita, si?

| LovingAdam explică:

Am postat din greșeală, sunt pe telefon și ma descurc mai greu pe el, continuarea : o fetița și fratele ei mai mare, în mina respectiva au murit multe fetite care mergeau acolo sa se joace, la un moment dat fetita care se mutase, s-a împrietenit cu o alta fetite care murise acolo, un fel de fantoma cred. Și venea în fiecare seara în camera ei și se jucau, la sfârșitul filmului toata familia a mers în mina respectiva și au apărut toate fetitele care au murit acolo