| BomBomPow a întrebat:

Buna TPU
as avea si eu o intrebare : in zilele astea am auzit un coleg care povestea de un film de comedie foarte tare, actiunea era ceva de genu : ' un tip se urca intr-un avion desi ura asta... el adormise si intre timp avionul se prabusise si cand se trezeste el ii spune cuiva " nu-mi spune ca suntem in avion " si acela ii spune " nu mai suntem in avion... suntem in tanc " ' sau ceva de genu era faza
nu mai retin numele filmului dar cica era o comedie foarte buna... va rog daca stiti careva, l-ati vazut sau ceva sa mi spuneti cum se numeste va rog big grin
Va multumesc foarte mult :d
***fundita***

Răspuns Câştigător
| catalin188 a răspuns:

Due Date