| anonim_4396 a întrebat:

Salut! AJUTOR! Nu reusesc sa imi aduc aminte un desen animat, de ani de zile ma tot gandeam cum se numeste. Practic tot ce imi aduc aminte din el este ca, era un robot (galben parca, sau portocaliu) care era facut din cuburi, gen cuburile acelea le tot transforma in elicopter in tot felul de chestii, acest robot bun sa ii zic, avea un copil care ii era prieten si erau uniti si era un robot rau tot din cuburi facut, era mov sau negru parca, care se tot lupta cu el.
Daca stiti numele, va pup, va dau funda, va dau 100000 de funde, doar sa imi spuneti numele. MERSI happy

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Te referi cumva la Cubix?

| anonim_4396 explică (pentru Ronnix):

Multumesc! Asta e.

2 răspunsuri:
| aimullah123 a răspuns:

Robotboy?