| Havok83 a întrebat:

Salut
Am instalat BSPlayer si am incercat sa ma uit la un film pe el si nu a mers adica se vedea tot negru.Am dezinstalat programul si a inceput sa mi se vada negru atunci cand vizionez ceva si la VLC, adica mereu (VLC il aveam inainte si inca il am).Cum pot rezolva aceasta problema?
Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

O poti rezolva in 2 moduri. Ori instalezi klite codec:
http://www.free-codecs.com/k_lite_codec_pack_download.htm
ori instaezi KMPlayer care are toate codecurile incluse.
http://www.kmplayer.com/

| anonim_4396 a răspuns (pentru horia2012):

Kmplayer se deschide destul de greu su nu merge bine pe nici w7.La mine a mers bine pe w8 dar in fine, poate nu am gasit eu KMplayerul potrivit.La un pc mai slabut, KM player merge cu lag. Recomand Gom player.

| Havok83 explică (pentru horia2012):

Am instalat KM player si degeaba sad
codecurile sunt pentru xp sp3 sau mai sus eu am sp2 sad
help

| horia2012 a răspuns (pentru Havok83):

Instaleaza klite 6.0:
http://filehippo.com/download_klite_codec_pack/9018/
Daca nici asa nu merge, dezinstaleaza si reinstaleaza driverul placii video.

| horia2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Variantele mai vechi (2.7-3.0) merg mult mai bine. In variantele noi au facut shimbari mai mari in grafica plus reclame si astea il ingreuneaza
Si Gom player e bun.

| Havok83 explică (pentru horia2012):

Am facut altceva, am vazut ca versiunea mea de K-lite codec e 10.0.
Asa ca am descarcat-o instalat-o.Am dat restart si merge.
Multumesc oricum!
Funda!

| horia2012 a răspuns (pentru Havok83):

Cu placere.