| Kida20 a întrebat:

Problema cu calitatea clipurilor si a imaginilor (pe net). Mi-am instalat un program (DivX) si dupa aceea am obs. ca s-a schimbat calitatea filmelor, videoclipurilor, chiar si a imaginilor. Exemplu : am incercat sa vizionez un serial pe net si calitatea imaginii se schimbase considerabil fata de cum era inainte. Ce pot face? Am dezinstalat programul respectiv dar degeaba.Sugestii? Multumesc.

1 răspuns:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Astfel de programe nu se dezinstaleaza total, parte din ele raman in system 32...instaleaza K-Lite Mega Codec Pack 5.3.0
http://www.studentie.ro/downloads/K-Lite-Mega-Codec-Pack-530_i4599