| Soundofsilence a întrebat:

Salut, am nevoie ca studiu pentru un rol intr-o piesa de teatru de cateva filme, tema filmului ar trebui sa fie despre relatia copil parinte dar nu genul ala de film cu o familie fericita si happy ending, total invers, mama sa nu stie sa fie o mama in primul rand si comportamentul si actiunile sale sa il afecteze pe fiu psihic, daca are cineva vreo propunere as fi recunascator.

1 răspuns:
| annneamary a răspuns:

AUTUMN’S CONCERTO (2009) taiwanese drama un serial foarte frumos, trairile copilului care va aparea mai tarziu in serial sunt extrem de profunde, suferinta copilului care nu isi cunoaste tatal si pe care il crede un martian iti sfasie sufletul...
Love Story/ O Poveste de Iubire, serial turcesc. in acest serial ai posibilitatea sa vezi cat de distructiva este dorinta unui tana de a se razbuna pe mama care l a abandonat...