| HighEveryDay a întrebat:

Salut, am nevoie sa imi spuneti si mie niste seriale care chiar merita vazute, tinand cont ca am vazut urmatoarele seriale si mi-au placut extrem de mult, vreau sa imi spuneti niste seriale care o sa imi placa la fel de mult, daca mi-au placut si cele mentionare de mine:
Chuck (preferat)
Dexter
Prison Break
Shameless
Suits
Blue Mountain State
The Walking Dead
White Collar
True Blood
90210 (mi-a placut doar cand eram intr-o stare temporara ciudata legata de relatii & shits, if you know what i mean)
Si cam atat, am vrut sa incerc Breaking Bad dar nu stiu de ce m-am plictisit din primele 20 de minute, la fel si cu Dr. House. Astept parerile voastre, va multumesc.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Vampire Diaries
Teen Wolf
Hemlock Grove
The Gates
Arrow
Skins
Breakout Kings
In The Flesh [miniserie BBC (zombie) 2013 - 3 ep.]
The Fades
The Americans

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Pretty Little Liars (2010) "

| Nanami利 a răspuns:

Pe langa Dexter si prison break mi-a mai placut si Spartacus.E facut dupa istorie, dar e super, desi are un final nu prea fericit ca si Dexter.

Răspuns utilizator avertizat
| spn29 a răspuns:

Primul serial care mi-a venit in minte cand am citit lista ta a fost Supernatural. Poate fi considerat putin cam prea SF, insa este plin de suspans si am dedus ca asta cauti de fapt in seriale. De asemenea, un serial cu mult suspans ar fi Pretty Little Liars desi cateodata poate aduce unpic spre o telenovela simplista. In fine, sper ca ti-am fost de ajutor!

| HighEveryDay explică (pentru spn29):

Pretty Little Liars nu e serial de fete? asa pare, nu stiu ce sa spun de Supernatural, mi se pare plictisitor faptul ca in fiecare episod fug dupa o alta fantoma, daca nu ma insel, am vazut 2 episoade din el si m-am plictisit, totusi mi-au recomandat mai multe persoane Supernatural, as incerca din nou. Multumesc.

| spn29 a răspuns (pentru HighEveryDay):

Hmm. PLL ar putea fi considerat de fete, insa l-am sugerat pentru ca am dedus ca iti place misterul si suspansul. Iar cand vine vorba de Supernatural, cred ca trebuie sa vezi mai multe episoade ca sa inceapa sa-ti placa. Primul sezon este plin de alergaturi dupa spirite si demoni pentru a te introduce in lumea lor, a intelege care este meseria lor si scopul in tot filmul. Mie mi-a captat atentia. Sper ca te-am mai lamurit cu cate ceva!

| 0Denis0 a răspuns:

Uite un alt serial Grimm.

| tiaRa12 a răspuns:

Hey m-am uitat la cateva dintre filmele tale adica la traileruri m-am gandit sa-ti dau cateva traileruri de la filme care cred ca o sa-ti placa
http://www.youtube.com/watch?v=TuH5FaUpFm4
http://www.youtube.com/watch?v=zB5Jdp8kK7c deci aceste doua linkuri au for la filmul the ring 1 si 2
http://www.youtube.com/watch?v=pgYxydrVlDk
http://www.youtube.com/watch?v=4vxUys8MSek
deci ti-am dat filmele : the ring 1 si 2, sinister /sunt horror si ultimul este little men care este de comedie