| Daddyy a întrebat:

Salut, am o problema de cateva zile cu youtube-ul, se incarca greu cand bag HD, inainte mergea foarte bine dar acum de abia merge in 480 p. am reinstalat google chrom, mozilla, am descarcat Adobe flash, nu stiu ce sa ii mai fac straight face Solutii?

2 răspunsuri:
| ravanoos a răspuns:

Am si eu problema asta, n-am gasit o rezolvare definitiva dar am gasit o cale sa vad videoclipurile in HD fara sa se mai blocheze folosind VLC.

1.Instalezi VLC (daca nu il ai instalat deja)
2.Deschizi VLC si apesi in bara de sus pe ''Media'' si apoi pe ''Open Network Stream''
3. O sa iti apara o ''casuta'' de scris la sectiunea ''Network'' si o sa spuna ''Please enter a network URL''
4. In acea casuta dai copy si paste la link-ul cu vidoclipul pe care vrei sa il vezi. de exemplu ''https://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0''.

Asa vei putea sa vezi videoclipul dorit in HD fara intreruperi... Si daca nu vrei sa tot dai click pe ''media'' si ''open network stream'' poti apasa direct pe ''ctrl'' si ''n'' deodata si iti va aparea instant acea casuta :) Sper ca ti-am fost de folos :)

| StefanR0 a răspuns:

Ai putea sa vezi daca in Local Disk-ul cu memoria Windows mai ai cel putin 15GB liberi si in nici un caz cativa mb.Ar putea sa fie de vina si netul in zilele estea din cauza vremii de afara.
Cauta si aici:http://cristianls.ro/......back/.Alte idei n-am.