| Vasile_Albert_1996 a întrebat:

Am o problema in legatura cu aplicatia Popcorn Time imi da subtitrarea prea inainte si nu stiu cum sa rezolv chestia asta..

2 răspunsuri:
| SimTudor a răspuns:

Pai exista filme fara sub si dupa iei tu subtitrarea extra. Vezi poate ai luat-o pe cea de la acelasi film dar in varianta veche. Incearca sa schimbi subtitrarea sau daca nu sincronizeaza-le

| Vasile_Albert_1996 explică (pentru SimTudor):

Faza e ca nu știu ce sa fac cumva sa le sincronizez dacă ai Facebook vorbim prin chat... ce zici?

Întrebări recente