| Dumi_8366 a întrebat:

Salut.Am privit un film cool si am uitat cum se numeste.Totul se incepe cum un barbat merge prin oras si deodata din pamint iese o creatura ca un fel de "robot" si transforma pe toti in cenusa cu ajutorul unui laser.Barbatul fuge acasa isi ia copii si pleaca din oras adpostindu-se intr-o casa. A doua zi iesind din casa totul este ruinat iar linga casa sta un avion prabusit...Mai departe nu am vizionat dar filmul este foarte interesant.Va rog daca puteti spuneti-mi cum se numeste.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

War of the Worlds (2005)
http://www.cinemarx.ro/filme/War-of-the-Worlds-Razboiul-Lumilor-1687.html

1 răspuns:
| SayYesForIceCream a răspuns:

Apocalipsa! happy