| Paul_Radu_1997 a întrebat:

Salut, am si eu intrebare stie cimeva daca va mai incepe un nou sezon din violeta? Dau funda la primul.

1 răspuns:
| Anonimsilver a răspuns:

Da,incepe sezonul 3 pe 29 Decembrie la noi in Romania, in Argentina unde este creat serialul a inceput deja si este la episodul 21, apar personaje noi si celelalte personaje se schimba mult, apar noi melodii si este pur si simplu super, eu sunt o mare fana Violetta si stiu toate episoadele din Violetta 3, poti afla si tu mult mai multe informatii pe blogul meu : www.violettafanb.blogspot.ro Funda?