| raduxxp a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor si, cu toate ca am cautat pe Google de i-am facut capatul, nu am reusit sa gasesc ce vreau. Deci caut un film pe care l-am vazut acum ceva timp si am uitat cum se cheama, si vreau sa-l vad din nou acum. Plot-ul este cam asa: niste tineri care se ocupa cu droguri etc sunt la o petrecere unde se imbata si il omoara pe sotul unei tipe, care a venit la ei sa le spuna sa fie mai putin zgomotosi. De acolo, ei incearca ca politia sa nu afle ca ei au facut-o si de acolo incepe toata actiunea, se cearta intre ei si nu stiu ce sa mai faca. Tot ce mai stiu despre film e ca e bazat pe o poveste reala si cam atat, filmul e destul de asemanator cu Alpha Dog. Are cineva vreo idee de cum se cheama acest film? Nu stiu niciun actor sau anul aparitiei. Mersi.

3 răspunsuri:
| marianvranceanul1 a răspuns:

Ar putea fi "Bad boys ".

| StefanRadu5846825 a răspuns:

Cred ca Bad Boys cum zice si colegul sau Gangsterii strazi 3. Funda?

| raduxxp explică:

Nu, nu e bad boys

Întrebări recente