| catalinb a întrebat:

.. Vreau sa imi spuneti daca stiti un film care incepe c-am asa: un grup de copii fac o petrecere, si isi bat joc de o fata si o incoroneaza miss "boboc"... ( vara se intampla.)
O omoara, apoi incepe scoala, si tipa se intoarce dupa ei si ii omoara...E ceva gen: stiu ce ai facut vara trecuta...

Răspuns Câştigător
| Marina01 a răspuns:

Este vorba despre Tamara uite aici trailerul http://www.youtube.com/watch?v=9m0vHpAF990

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Tamara...nu te uita tongue

| xoxxxoooxo a răspuns:

I know what you did last summer?
sunt 3: asta, "I still know what you did last summer" si "I'll always know what you did last summer"
Sper ca te-am ajutat; pup kiss.

| Ramona000 a răspuns:

Tamara?

| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

Nu ştiu dacă la ăsta te referi, dar seamănă mult cu filmul "Carrie".

| dnk10 a răspuns:

Tamara?

http://www.cinemagia.ro/filme/tamara-24067/

Hollywood'ul are prostul obicei de a recicla acelasi plot de zeci de ori, deci nu m-as mira daca acesta nu este filmul pe care ti-l amintesti tu.