| adrianionescu a întrebat:

Sunt nebun dupaun film! nu stiu cum se numeste dar stiu câte putin din el :

Este vorba despre trei tineri, piloti de avioane mici si în acelasi timp transportori de droguri, la un moment dat politia îi depisteaza si unul dintre ei moare, tipa de la FBI care este subacoperire are un Mustang negru de politie, este vorba despre cum se cheama filmul! Please!

8 răspunsuri:
| Luchian7 a răspuns:

Mah nu mai sunt sigur cum se numea dar am sa te anunt cand imi amintesc dar iti recomand niste filme mie mi-au placut:Blow,Limitless,Inception,fast and furios,the rite,the hangover,The mechanic,unknown,Fight club,death race,tekken,Wanted,Crank,Captain America, Green Lantern,Troia,Ocean's,Thor,The Lincoln Lawyer,Forest Gump( mi se pare cam retardat filmul), The Gladiator, 22 Bullets, The Curious Case of Benjamin Button(e mare filmul dar mie mi-a placut), Se7en.

| adrianionescu explică (pentru Luchian7):

îti multumesc frumos pentru. filme, dar le-am fazut pe fiecare în parde de 88x laughing eu dupa filmul din desciere sunt nebun crying adrian_ionescu1 da-mi add happy

| Luchian7 a răspuns:

Se numea kill speed

| adrianionescu explică (pentru Luchian7):

Omule esti genial! funda!

| Luchian7 a răspuns:

Unde vezi tu funda mah?

| Luchian7 a răspuns:

Bah am pus si o intrebare uita-te sa vezi daca stii sa rapunzi

| adrianionescu explică (pentru Luchian7):

Dude mi-a aratat ca ti-am dat funda!

| Luchian7 a răspuns (pentru adrianionescu):

Mah daca trece o zi sau maxim o saptamana de la intrebare si nai dat funda nu mai merge