| Razvan22322 a întrebat:

Salut, am şi eu o întrebare, animeul Demong King Academy, la sfrârşitul episodului când spune fata aia lui Anos că Ray a murit, dar clona lui care cică era regele diavolului şi a dat masca jos şi arată fix ca Ray, mă ajutaţi vă rog cu o informaţie? Si încă ceva, dacă Anos şi-a folosit toată puterea în lupta aia. dau fundă vă rog

1 răspuns:
| sammy7 a răspuns:

Https://www.cbr.com/misfit-demon-king-academy-episode-13-series-finale/ + că o să explice ceva mai bine în sezonul 2