| onneshhott a întrebat:

Salut am si eu o intrebare:
Cine imi poate recomanda cateva animeuri gen High School DxD?
Am vazut destul de multe animeuri asa ca lasati cat mai multe sugestii, nu am nevoie de link sau descriere.
Cel mai bun anime/animeuri primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Tabacaru_Teodor_2001 a răspuns:

Ceva gen HighSchool DxD:
1.Trinity Seven
2.Seirei Tsukai no Blade Dance
3.CubexCursedxCurious
4.Saijaku Muhai no Bahamut
5.Isuca(Uita-te necenzurat happy )
6. Yamada-kun and seven witches
7. Outbreak Company(Foarte smecher)
8. Absolut Duo
9. Zero no Tsukaima
10.Hundred
11.Machine-Doll wa Kizutsukanai
12. Oniichan dakedo Ai Sae Areba Kankeinai eu ne!
13. Ichiban Ushiro no Daimaou
14.Saenai Heroine no Sodatekata
15. Akagami no Shirayuki-hime
OPTIONALE:
1. Tales of Zestiria the X
2. DanMachi
3.Shokugeki no souma
4.Ao no Exorcist
5.Magi
6.GATE
7.Asu no Yoichi
8. Qualidea Code
9.Reikenzan
10.Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

| onneshhott explică (pentru Tabacaru_Teodor_2001):

Salut mersi pentru raspuns dar:
Isuca nu l-am gasit necenzurat. GATE nu mi-a placut Shokugeki no souma nici asta nu mi-a placut Oniichan dakedo Ai Sae Areba Kankeinai eu ne la asta m-am uitat pana la ep 4 si am renuntat ca era nasol Reikenzanasta nu l-am vazut in rest le-am vazut pe toate mersi oricum.

7 răspunsuri:
| Mimishiro a răspuns:

Kamisama hajimemashita. Kuroshitsuji. Rec. Akatsuki na yona. Xxxholic... intra pe animekage si cauta acolo la genuri sau intreaba pe chat. Cele mai bune recomandari ti le dau cei care se ocupa cu site.ulwinking

| onneshhott explică (pentru Mimishiro):

Frate nu intelegi, am venit sa intreb aici deoarece am vazut cam tot pe Animekage. AnimeG, Anime4Fun, AnimeVibe, AnimeNolmit.
Deaceea am cerut parerea voastra poate stiti animeuri care sunt bune dar nu le-am incercat sau ceva de genu.

| Mimishiro a răspuns (pentru onneshhott):

Mononoke varianta cu medicine seller nu mononoke hime. Incearca asta. Nu cred ca la.i vazut ca nu se gaseste pe nici un site in romana. E pe yt in engleza