| anonim_4396 a întrebat:

la voi.Am vazut acum cateva zile pe KanalD un film super fain adica mie mi-a placut dar nu stiu cum se cheama tot ce va pot spune este ca oamenii ce opreau masina in dreptul unei cai ferate si o scoteau din viteza la apropierea trenului masina era impinsa de niste fantome de copii...VA ROG SA IMI SCRITI NUMELE ACELUI FILM DACA STITI CUM SE CHEAMA

Răspuns Câştigător
| Mika37 a răspuns:

Poate e filmul 13 ghosts, daca nu e acesta poti incerca sa-l cauti dupa data pe cate l-ai vazut aici http://www.femei-moderne.ro/program-tv/arhiva-program-tv/kanal-d/

| andreidhs a răspuns (pentru Mika37):

Fingerprints se chema m-a ajutat arhiva program tv kanald mersi mult

6 răspunsuri:
| Onio a răspuns:

Filmul nu stiu daca este acesta "Dincolo de ziduri" (The Portal), aici am vazut fantomele unor copii, dar din ce am reusit sa inteleg din ce ai scris ar fi vorba de o legenda din San Antonio cu fantomele unor copii ce imping masini in fata trenurilor.

| andreidhs a răspuns (pentru Onio):

Impingeau masina dar nu in fata trenului ci din fata trenului ca sa nu ii calce...big grin

| beyutzapop0987654321 a răspuns:

13 fantomehappy m-am uitat si eu happy funda plz am nevoie plzhappy

| andreidhs a răspuns:

Imi pare rau dar nici unul dintre raspunsurile voastre nu au fost corecte DAU FUNDA RASPUNSULUI CORECT.

| andreidhs a răspuns:

(impingeau masina din fata trenului ca sa nu ii calce)si mi-am mai adus aminte ceva filmul incepe cu o tipa care impreuna cu prietenul ei au luat o supradoza de mari...na el a murid dar ea a supravietuit si s-a mutat in acel oras care se intampla ce vam scris mai sus.DAU FUNDA