| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut un film trist acum 1 an sau ceva de genul. Mi-a placut foarte mult. Era vorba despre o familie : o mama militara,un tata si doua fete. Tatal a fost anuntat ca mama murise. Si nu stia cum sa le spuna fetelor. Si le-a luat cu masina spre parcul de distractii unde obisnuiau sa mearga toti. Si nu mai stiu,se opreau la bunica lor sau la unchi, se opreau la magazin. In final le spune si fetele plang si-l imbratiseaza. Va rog daca stiti numele filmuluii puppy dog eyes. dau funda.

Răspuns Câştigător
| FastAndFurious a răspuns:

cred ca e Grace Is Gone

http://www.imdb.com/title/tt0772168/

vezi si trailerul pe link

2 răspunsuri:
| ILoveHanHyoJoo a răspuns:

Dupa descrierea ta cred ca ar fi filmul MAMA... big grin Funda?

| Clarissaaz a răspuns (pentru ILoveHanHyoJoo):

MAMA a aparut anul asta ce sa caute anul trecut?