| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Am terminat de vazut primul serial de pe Netflix, anume "Scream". Mi s-a parut genial si acum imi pare rau ca a fost asa de scurt.
Imi pare rau ca ma "despart" de personaje, eram obisnuit cu ele. Au fost alese perfect.
Cat despre serial, a fost genial.
Imi poate recomanda cineva, seriale de acest gen, care sa fie pe Netflix cu adolescenti, crime, mister - dar oarecum tot in genul acestuia?
Thanks.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Thirtheen reasons why
this is us

| CarcotasulVesel a răspuns:

Wow, se pare ca ai noroc, chiar mare
https://www.imdb.com/title/tt3921180/episodes?season=3&ref_=tt_eps_sn_3

or sa faca un nou sezon anul asta dupa 2 ani pauza

extrem de rar am vazut asta, sa faca pauza la un serial 1, 2 ani, de obicei il inchid de tot

| ACTH a răspuns (pentru CarcotasulVesel):

Yep, am vazut, dar schimba toata distributia, nu mai sunt aceeasi actori. sad

| richasian a răspuns:

Riverdale
Mai e stranger things doar că cred că le ai văzut happysunt prea populare

| sweetygurl a răspuns:

Pai
Riverdale sezonul 2 este foarte mult in genul acestuia
Dar ceva ce nu e chiar la fel (totusi se incadreaza in categoriile date de tine ) :
Teen Wolf, 13 reasons why, stranger things

| TaniaElena123 a răspuns:

Eu am 2 seriale de genul, la care ma uit... Riverdale și 13 Season Why... Aceste seriale sunt foarte bune, le recomand.