| Aprodu_George_2000 a întrebat:

Am terminat recent de vizionat un anime destul de interesant care m-a pus pe gânduri. Ultimul episod a fost ceva mai diferit, adică finalul acestuia prezintă o secvență ce ar sugera continuarea animeului. Am uitat sa mentionez numele, animeul este Darling in the Franxx si as dori sa stiu daca va apărea sezonul 2. Nu prea am gasit mare informatie pe internet in legatura cu asta sau poate nu am cautat destul, dar cine stie ceva legat de sezonul 2 (daca va apărea) sa-mi dea si mie un spoiler laughing. Multumesc frumos! Zi faina va doresc!

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Deocamdata nu exista un anunt oficial care sa confirme un al doilea sezon. Nu e singura productie ce se termina in coada de peste si nu trebuie sa-ti para rau ca l-ai urmarit. Daca ti-a placut si speri la sezonul 2, cine stie... Poate viitorul apropiat il va aduce fanilor ce doresc o continuare. happy

| Andreigrgd a răspuns:

Nu exista un anunț oficial dar dupa cum știi finalul ne duce cu gandul la sezonul următor daca acesta va deveni real cel mai probabil îl vom putea viziona abia îm 2023 sau cine știe
Raspuns:cel mai probabil va urma on nou sezon