| AlbertoMadalin17 a întrebat:

Salut, am vazut acum mult timp un film in care erau ca actori pricipali 2 copii, o fata blonda si un baiat brunet.Ei se intalnesc in fata blocurilor si se imprietenesc, fata era un fel de monstru care se hranea cu sangele oamenilor, stiu ca era o scena in care fetita a omorat un om sub un pod. Cei 2 se indragostesc, fata isi omoara tatal...
Vreau sa ma mai uit odata la acel film dar oricat as cauta nu dau de el... l-am vazut acum cativa ani nu mai stiu exact cand... daca va amintiti sau stiti cumva va rog sa-mi spuneti si mie!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ce zici tu, seamănă cu Let Me In (2010)
Ia vezi un pic, trailerul:
https://www.imdb.com/title/tt1228987/

https://www.cinemagia.ro/filme/let-me-in-43255/

| AlbertoMadalin17 explică (pentru floresdemayo):

Da,este exact acel film, multumesc daca nu l ai vazut ti l recomandhappy

| floresdemayo a răspuns (pentru AlbertoMadalin17):

L-am văzut, dar nu am retinut să fi fost pe-acolo, blocuri... Aici m-ai încurcat. Sunt destule filme au remake-uri și care-s puțin diferite de cele originale.

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Nu cumva pe fată o chema Coaialiția? Și pe baiat Florin Supermen?

Dacă e cu cei doi vezi zilnic filmul ăsta la România TV sau Realitarea TV!