| rem1x70 a întrebat:

Am văzut anul ăsta un film destul de bun şi nu mai ştiu cum se numeşte.
Era despre nişte pornstar-uri care erau ținute forțat de mafia americană. Subiectul filmului era despre un film por no făcut de o fată, care nu trebuia să ajungă să fie publicat. Povestea îi mai includea şi pe 2 tipi care erau detectivi care voiau să afle mai multe despre fata respectivă şi de ce fuge de mama ei... o să o cunoască la un momentdat pe fata aia şi le spune că mama ei vrea să o omoare. Mama ei era ceva şefă al statului american... nu-mi mai aduc aminte exact povestea, scuzați-mă dacă greşesc.
Dacă ştie cineva numele filmului, mi-l puteți spune, vă rog?
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

The Nice Guys (2016)
actorii principali
-Russell Crowe
-Ryan Gosling
-Kim Basinger
vizionare placuta!
(apropo, ..ai descris filmul destul de bine, altfel nu reuseam sa i-mi dau seama despre ce film e vorba.)