| FuuTonN a întrebat:

Am vazut cand eram mai mic un film cu niste oamenii care erau intr-un autobuz si au fost atacati de o banda de motociclisti, iar dupa au ramas blocati intr-un loc cu multe masini vechi si vechituri. Daca imi puteti spune cum se numeste v-as fi foarte recunoscator.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca filmul despre care vorbesti se numeste "Exit Speed". E din 2008 iar link-ul catre el il gasesti aici

http://www.imdb.com/title/tt1042497/

O zi placuta iti doresc! :)

2 răspunsuri:
| mSy2dust a răspuns:

Il stiu! Imi place mult si mie..Nu se numeste cumva ''Noaptea judecatii''? Sunt cativa tipi blocati intr-un oras cu un fel de mafioti si d-astia. Incearca sa cauti, poate asta e.