| sweetysweetyyy a întrebat:

Am vazut demult un film gen horror, dar nu-i mai tin minte denumirea si as vrea sa-l revad... poate voi ma puteti ajuta. Pe scurt din cite tin minte mai multe persoane au venit sa-si petreaca vacanta pe o insula.Totul a fost bine pina cind nu a aparut un monstru cu un cutit, care-i omora incetul cu incetul pe toti. Daca nu ma gresesc acel monstru era un politist aflat si el pe acea insula.

4 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

Din ce îmi spui, seamănă cu Wrong turn sau The hatchet, numai că monstrul nu era poliţist. alte detalii nu mai ţii minte?

| sweetysweetyyy explică (pentru Tmcn):

Era o petrecere, iar cadavrele celor, care au fost omoriti erau agatate intr-o camera si toata lumea de la petrecere le-a vazut si a inceput sa fuga, dar au vazut ca n-au nici o sansa, deoarece barcile disparusera. CEva de genul

| sweetysweetyyy explică (pentru Tmcn):

Nu e nici unul din filmele, pe care mi le-ai recomandat.

| Robi1444 a răspuns:

Venom?