| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut inceputul unui film in urma cu cateva saptamani pe PRO TV dar nu am apucat sa-l vad tot si am uitat cum se numeste si tare as vrea sa il vad.
Tin minte ca era vorba despre o chelnerita la o benzinarie din pustiu care era gravida si la un moment dat oamenii se transformau in zombie si incercau sa o atace, cativa barbati o aparau de pe acoperisul benzinariei unde lucra, tin minte ca veneau foarte multe masini dinspre oras din care era una de inghetata si fiecare om era zombie care vroiau sa-i atace, cam atat mai tin minte, promit sa-i dau funda cu tot dragul celui care stie cum se numeste filmul.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cred ca te referi la Legion...

| ItzBogdanMDFK a răspuns:

Legion se numeste. L-am vazut pe tot si este super. Daca vrei til povestesc.