| Nicolae10102 a întrebat:

Salut.
Am vazut mai de mult un film in care un bărbat omora femeile si făcea un fel de parfum din ele,trebuia sa omoare nu stiu ce fete din tot orașul ca sa faca parfumul ala.
Corpurile femeilor moarte le punea în ceva si le storcea un fel de apa.
La finalul filmului il gasesc pe criminal dar el făcuse parfumul.
Au vrut să îl execute,sa ii taie capul, nu stiu cum a facut dar s-a dat cu parfum din ala si nimeni nu i-a mai făcut nimic.
Apropo, tatăl ultimei fete omorate e un personaj foarte activ pe final.
Ce film este?

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Perfume: The Story of a Murderer (2006)
https://www.youtube.com/watch?v=_-qv0EnGhJU

3 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Un film de rahat! În filmele horor doar femeile trebuie sa fie victime

| Nicolae10102 explică (pentru Emma30555):

Nu e asa dar in filmul asta este pentru ca femeile sunt lipsite de apărare.Tu nu crezi asta?

| Emma30555 a răspuns (pentru Nicolae10102):

Asa e dar m-am plictisit de filme cu nebuni si victime femei