| Agentuu a întrebat:

Salut, am vazut un film si nu stiu cum se numeste ( l-am vazut mai de mult, fac un mic rezumat, din ceea ce-mi mai amintesc ) :
- doua tipe au venit de la aeroport si cautau un taxi si nu au gasit doar un microbuz cu care era condus de fapt de un criminal;
- soferul a mai oprit in cateva locuri si a mai luat tot felul de persoane dar niciuna nu a fost dusa la destinatie;
- pana la final, unul dintre tipii din acea masina, alaturi de una dintre fetele de la aeroport au incercat sa-l omoare pe sofer, dar pana la finalul filmului..doar cele doua fete au ramas in viata si au fost duse intr-un loc in care au fost bagate in niste cutii, iar acolo mai erau niste femei adunate pentru prostitutie.
stiu ca mare parte din drum, soferul indrepta spre pasageri un pistol.

Am nevoie rapida de un raspuns.

Răspuns Câştigător
| DidyScumpy167 a răspuns:

Si eu am vazut filmu uite http://www.cinemagia.ro/filme/shuttle-autobuzul-34986/ sper ca te-am ajutat.

| Agentuu explică (pentru DidyScumpy167):

Multumesc mult, e beton filmul..si alea doua la felrolling on the floor

1 răspuns: