| iGoxi a întrebat:

Am vazut mai demult un film cu asasinarea unui presedinte daca nu ma insel si era facut asa fel in cat tot filmul sa fie facut din viziuni diferite.

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0443274/?ref_=nv_sr_1
"Vantage Point", 2008, cu Dennis Quaid si Matthew Fox. Fain film!

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Vezi și aici, un raspuns al meu:
https://www.tpu.ro/......ilmul-era/

| Deliiiia a răspuns:

Buna, cauta pe google asasinarea lui John F Kennedy documentar. Exista mai multe, si nu stiu exact la care te referi.

| iGoxi explică (pentru Deliiiia):

Era gen: primele 15min din film era din ochii presedintelui, dupa inca 15 din ochii bodygoardului dupa inca 15 min din ochii unui cetatean.Filmul avea aceeasi secventa numai ca era din ochi diferiti. Nici eu nu stiu sa explic acum.