| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut marti dupa miezul noptii la ora 1 si ceva un film numit Cuvantul ascuns, un film foarte frumos pe la 3 s-a terminat. Miercuri seara tot asa pe la 1 a inceput cu continuarea si pe la 3 s-a terminat ca actorita principala a ajuns la ceva liceu si acolo a fost sfarsit..Intrebarea mea este ca filmul mai are continuare sau acolo s-a sfarsit?
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| georgedanielc a răspuns:

Te referi la filmul de pe TV2? The Hidden Word? nu cred sa mai aiba continuare.

1 răspuns:
| georgedanielc a răspuns:

Unde l-ai vazut?