| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU de curand am vazut filmult "the hobbit"care tinea aproximativ 3 ore dar intrebarea mea este mai exista si continuarea sau ceva de genu pentru ca filmul s-a terminat foarte brusc s-a terminat cand ei au ajuns "enedor"su ceva de genul si dragonul s-a trezit apoi a aparut genericul de sfarsitcrying
care stie daca mai exista continuare si imi da un link sau ceva primeste funda +vot si etctongue

Răspuns Câştigător
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Este o trilogie.Vor fi trei filme. Uite, al doilea film din serie, care va aparea cam in decembrie :
http://www.imdb.com/title/tt1170358/
.

2 răspunsuri:
| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

A doua parte apare in decembrie 2013 si a treia in 2014happy nu stiu exact data candhappy

| Ghknn a răspuns:

Exista partea a treia, apare anul asta in 18 sau 16 decembrie. Funda?