| Clannad a întrebat:

Acum cateva saptamani am vazut un film " Bona dupa miezul noptii"
si de atunci ma gandesc numai la el happy

Pentru cei care lau vazut pe net, unde l-ati vazut? un site, ceva?

Funda! Multam frumos...

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! am gasit eu pentru tine si pentru mine acest filme:http://la-cinema.net/2009/12/the-babysitters-bone-dupa-miezul-noptii-2007/ merge numai daca folosesti mozila. o sa ma uit si eu in aceasta seara la el ca mi-ai starnit interesul! vizionare placuta.

3 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Acest film.

| Sinedd a răspuns:

Dupa nume suna ceva a ponografie. Iar de atunci te gandesti numai la...
Fara pornografii!

| pactcudiavolita a răspuns:

Pai scrie numele filmului pe englez si dupa aia scrie online cu subtitrarehappy sper ca te-am ajutat>big grin