| Hahahahahahaha12 a întrebat:

Am văzut pe YouTube un trailer la Titanic 2, Jack Back se numea sau ceva de genul. Cel in care îl arată pe Leonardo DiCaprio înghețat. As vrea și eu să știu dacă acel film va apărea și dacă știți, când? Multi spun că apare, alții spun că nu apare iar eu sunt foarte curios.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Nu se va numi sub nicio forma titanic 2 pentru ca titanic 2 (2010) exista si este un film ordinar.
Si James Cameron regizorul Titanic a declarat ca nu intentioneaza sa faca un remake deci slabe sanse.
Trailerul pe care l-ai vazut pe Youtube este lucrat si este fake te asigur!

| Hahahahahahaha12 explică (pentru Simpatic):

Știu că Titanic 2 a apărut, dar am văzut acest trailer, Jack's back se numește. iar acest trailer pare foarte real. poti sa te uiți

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu o sa apara Titanic 2.