| Face0ff a întrebat:

Am văzut un film mai de mult cu un barbat mai în vârstă căsătorit(cărunt, dacă ajută la ceva) care mergea foarte des la dame de companie si dacă-mi amintesc bine, nu sunt sigur, dar a ajuns să intrețină actul sexual cu vecina lui și atunci a venit soția și l-a prins. Sper doar că n-am combinat 2 filmerolling on the floor
Mulțumesc

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Zipper (2015)?

| nigelb a răspuns:

Fifty Shades of Grey

| Face0ff explică:

Nu, dar știu sigur că el mergea și la psihiatru și spunea tot ce face. A, și el se cunoștea cu majoritatea damelor... adică aia la care el suna știa că lui ii plac femeile cu balcoanele marirolling on the floor
Doar atata imi amintesc.