| livium a întrebat:

Am vizionat acum ceva timp (aprox. 10-11 ani) un film (drama) in care era vorba despre un submarin si un virus mortal care afecta pe toata lumea care iesea din submarin. imi aduc aminte fragmente gen - o familie se sinucide impreuna cu copilul lor otravindu-se, un tip cu o masina (rosie parca) se sinucide intrand intr-un panou... incerc de ceva timp sa il gasesc dar nu am idee cum. Multumesc!

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cred că te referi la On the Beach(2000)
http://www.cinemarx.ro/filme/On-the-Beach-Ultimul-tarm-102814.html
Ar mai fi și varianta din 1959, cu același titlu.