| Jessicadiana21 a întrebat:

Buna.

Am o intrebare legata de numele unui film pe care nu mi-l pot aduce aminte si nici nicaieri nu il gasesc cu lucrurile pe care mi le amintesc.
L-am vizionat in urma cu mai multi ani, in jur de 7 ani aproximativ, la tv pe unul din canalele TVR.
Era vorba despre o epidemie care s-a raspandit intr-un avion, de la un pasager infectat cu un virus care afecta prin scuipat de sange sau ceva de genul. Din cate tin eu minte, numele era "Epidemie in Los Angeles", dar dupa cum am spus mai sus, nu-l pot gasi nicaieri.
Daca are cineva idee despre el, as fi recunoscatoare sa ma ajutati sa-l gasesc.
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Quarantine 2: Terminal?

1 răspuns:
| Crackman a răspuns:

World war Z?