| Stefan_Muresan_1990 a întrebat:

Are cineva de vânzare filmul Lupul de le wall street pe Blu ray nou si sigilat?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cauta-l prim magazine, ca cine-l are acasa, nu-l mai are sigilat, ca l-a cumparat sa se uite la el, nu s-al pastreze sigilat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Exista persoane in Romania., care cumpara filme?

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Evident ca exista, uite, baiatul asta este unul din ei... dar cererea lui este gresita si imposibila, ca nu cumpara nimeni un DVD ca sa-l tina in casa sigilat, il cumpara sa-l vizioneze.

Si eu am peste 3000 de filme pe DVD-uri si blue-ray si le-am pus in cutii, cu intentia sa le vand pe $1-2 bucata, ca sa fac loc la carti, ca de alea duc dorul.

| Stefan_Muresan_1990 explică (pentru Violleta2022):

Eu nu cumpăr un film ca sa-l tin sigilat. Eu îl voiam de nou ca sa nu întâmpin probleme când îl cumpăr. De exemplu: sa fie zgâriat, sa aibă carcasa sparta, sa fie cd-ul uzat

| Violleta2022 a răspuns (pentru Stefan_Muresan_1990):

Daca nici macar tu nu cumperi filme ca sa le tii sigilate in casa, ce sens are sa pui o asemenea intrebare aici?
Cine crezi ca ar cumpara un film sa-l tina sigilat in casa, sperand ca vreodata, intr-o buna zi, cineva sa-l cumpere de la el?
Nimeni, dar absolut nimeni nu ar cumpara un film ca sa-l pastreze sigilat.

Daca vrei film nou, sigilat, intra pe site-urile care vand asemenea filme si cauta-l, sau mergi personal prin magazinele care vand filme si muzica pe DVD si blue-ray, sperand sa-l gasesti inca pe rafturile lor.