| Andrei10110 a întrebat:

As vrea o recomandate de serial sau film dar as prefera sa fie cu multa poveste și multă aventura, personajele principale sa fie copii ba chiar băieți. ( lupta pentru supraviețuire etc. ) va rog și scurta descriere.

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Stranger Things, Believe, The Whispers, A Series Of Unfortunate Events (2017-)

| Sn4k3 a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/liste/filme-de-aventura-fantastic-4886/
Ai multe filme de aventura aici, uita-te peste ea si vezi care-ti place.

| RobyUhtred a răspuns:

Stranger things
Supernatural
Prison break

Răspuns utilizator avertizat
| blacksenzation a răspuns:

Stranger things( ii vorba de 3 baieti care sunt prieten si la un moment dat (asta se intampla pe la inceput)unul dintre ei este capturat de o creatura, apoi mai tarziu apare si o fetita cu puteri paranormale.Ei toti pe toata durata serialului il cauta pe asa zisul disparut)
Mai mult nu iti zic ca iti dau prea multe spoilere apoi