| Marylin a întrebat:

As vrea si eu sa stiu numele unui film care a fost pe National Tv, despre niste adolescenti care gasesc o piatra (cred) cu energie (sau asa ceva), dupa care descopera ca au puteri. A si erau patru, doi dintre ei, erau frati, o fata si un baiat. Fata se descontroleza cu puterile si inebuneste, devine rea. Pana la ura reusesc sa o invinga dar la sfarsit nu imi amintesc bine daca moare sau ajunge la balamuc.
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| snoppy a răspuns:

Cred ca filmul se numeste "puteri malefice"sau ceva de genu`ca il mai tin minte.

| Catalin_7020 a răspuns:

Cred ca fantastic 4...