| Anonimul3315 a întrebat:

Salut asta nu e o intrebare imi cam fac reclama eu si prietenu meu ne-a pus pe you tube si nu prea avem vizionari si vreua sa scrieti pe you tube,, Noile Comedii" va rugam spunetine parerea si spunetine daca ne cntinuam serialul sau nu suntem amuzanti.

9 răspunsuri:
| Andreea114820 a răspuns:

Plictisitor...

| MaPlictisesti a răspuns:

Salut, mai treci pe la scoala.

| Andrei07565486 a răspuns:

Parerea mea, lasa-ti toate astea deoparte, si incercati sa va traiti copilaria.laughing

| usernamealy a răspuns:

Acum vreau sa fiu sincera cu voibig grin sper sa nu va suparati pe mine, dar mie mi se par cam fara umor pentru cei mai mari... adica doar copii pana in 12 ani ar putea rade la astfel de comedii. acum stiu ca si voi sunteti mai mici, asa ca bafta in continuare! cu siguranta celor mici o sa le placa. macar pentru ei sa o facetiwinking

| ionutzshadow a răspuns:

Facebook inregistreaza siturile care intri cu ajutorul prajiturilor
singura chestie amuzanta

| Anonimul3315 explică (pentru ionutzshadow):

Te-ai uitat la toate episoadele?

| ionutzshadow a răspuns (pentru Anonimul3315):

Mai erau ca n-am bagat de seama o sa ma uit

| Muppet a răspuns:

Lăsați-vă de meserie!

| teutzadragutza a răspuns:

Hm...nu e chiar ammuzant...asta e parerea mea