| AllStarConverse a întrebat:

Vreua si eu sa stiu cum sa sterg o intrebare TPu...raspundeti cat mai repede

2 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Bifeaza caracter irelevant si scrie ca esti cel ce a scris intrebarea si ca vrei sa o stergi.

| dorina195 a răspuns:

Ai mai multe variante:

-Trimiţi un mesaj în pagina de contact (http://www.tpu.ro/contact) şi soliciţi acest lucru.

-Ţi le raportezi tu singură, iar la motiv să precizezi faptul că sunt întrebările tale şi că vrei să le ştergi, în acest fel eviţi o ulterioară reaprobare a lor. Dacă nu poţi face acest lucru că nu ai destule puncte (sincer nici nu ştiu câte-ţi trebuie), lasă un mesaj în care să confirmi că vrei să-ţi fie şterse toate întrebările, sau dacă nu să spui care din ele, şi mă ocup eu de ele dacă vrei, sau oricine altcineva care are punctajul minim necesar.

O seară frumoasă!