| Afsdghvcs a întrebat:

Salut,că să înțeleg următorul film Zack Snyder trebuie să urmăresc și restul filmelor Dc și are cineva idee în ce luna o să apară filmul Mortal kombat și serialul LOTR?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Pentru anumite referinte, dar nu e necesar ca sa il intelegi (daca n-au stiut sa faca un univers ca lumea). Mortal kombat: 16 aprilie 2021 si LOTR nu se stie.

| Afsdghvcs explică (pentru Sn4k3):

Despre sez doi din the wicher știi ceva, și îmi poți explica povestea pe scurt din Zack Snyder?

| Sn4k3 a răspuns (pentru Afsdghvcs):

Anul asta ar trebui, dar nu se stie cand. Cat despre poveste, cauta pe net Justice League.