| Harou a întrebat:

Cand eram mai mic cam 4-6 ani. erau niste desene pe jetix cu niste pusti(nu stiu sigur) imi aduc aminte bine doar o scena cu unu de a cazut intr-o prapastie si la salvat animalu lui de companie/prieten/monstru nu stiu sigur ce era stiu doar ca era un lup verde care dupa ce la salvat s-a pus pe el ca o armura. Este vorba de digimon sau alt anime?

3 răspunsuri:
| melissaandra a răspuns:

Se numea : copii de la 402
dai funda?

| Harou explică (pentru melissaandra):

Scuze dar nu credstraight face lup verde, armura, animal de companie in copii de la 402? rolling on the floor oricum mersi de raspuns dar am aflat pana la urma. era digimon.

| melissaandra a răspuns (pentru Harou):

Eee na ....nu imi mai amintesc