| sweetys a întrebat:

Vreau sa stiu ce posturi de desene erau prin anii 1999-2005. Imi aduc aminte vag de un post, dar nu il gasesc, SUPER se numea si difuza desenele care dupa desfiintarea lui au fost difuzate pe CN si jetix. Sunt curioasa daca mai erau si altele, sau poate il incur eu.

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cartoon Network (nedublate pana dupa 2000), FoxKids (ulterior Jetix), Minimax (pentru copiii prosti).

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Cum adică pentru copiii proști? rolling eyes
Nesuferit.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Din cate imi amintesc, erau niste desene foarte simpliste, despre iepurila fericit, campul insorit si curcubeu. rolling eyes
Nasuala.

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Ce naspet ești. Seara, după ora 20:00, Minimax devenea Animax. Ăla era mișto. Și chiar și așa, Minimax avea și desene cu prințese și chestii pretty. rolling eyes m-ai făcut "proasta" indirect. Nesuferit.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Macar la "Viata cu Louie", te uitai? rolling eyes

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Încă mă uit blushing

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Eu ma uitam pe tvr1 si tvr2.

| Florin458 a răspuns:

FoxKids,Minimax