| aimullah123 a întrebat:

Salut!
Cand eram mic mi-a aratat cineva un film horror dar nu mai tin minte ce film era.
Ma puteti ajuta sa gasesc filmul.
Tot ce imi amintesc este o scena in care un individ vine in spatele unei femei, ii infige fierastraul in gat (din fata) si ridica de el in sus cu tot cu cap.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Suna ca o scena tipica din orice film horror, cu adolescenti care se pierd in padure sau ajung la o cladire abandonata, si dau peste un psihopat care ii omoara rand pe rand cu unelte de gradinarit. laughing Sigur nu-ti amintesti si alte detalii?

| aimullah123 explică (pentru dullcat):

Scena nu era in padure. Cred ca era intr-o curte undeva.
Fierastraul era ceva in genul asta:
https://utb-shop.ro/......81/PD/7793

Si tot imi aduc aminte anul 2004 nu stiu de ce. Ori atunci a fost publicat filmul, ori atunci l-am vazut.