| cicu a întrebat:

Salut care au fost cele mai bune animeuri vazute de voi dati-mi exemple

11 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

1. "Naruto"
2. "Bleach"
3. "Vampire Knight"
4. "Lovely Complex"
5. "Fruits Basket"
6. "Special A"
7. "Kilari"
8. "Nana"
9. "InuYasha"
10. "Romeo X Juliet"

| AllyLove a răspuns:

Pentru mine Naruto si Naruto Shippuden au fost si sunt cele mai tari anime-uri big grin

| Yukidaruma a răspuns:

Ao No exorcist, preferatul meu, un super animelove struck
Kurojitsuji (sezon I, II)
Hellsing, ar fi singurul anime cu vampiri care mi-a placut

asa, si ar mai fi destule frumoase: Elfen Lied, Death Note, Deadman Wanderland, si multe altelewinking

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Mie imi placea sa ma uit la Mew Mew Power, Paradise Kiss si Kaleido Star cand eram mica.
O zi placuta! happy

| hunterpainting a răspuns:

Naruto

| AdrianaBacescu a răspuns:

Kaleido Star si Gravitation.

| eutunoilafilm a răspuns:

Naruto shippuden a fost si este cel mai vizionat anime din lume, cu o poveste frumoasa, superba, minunata, cea mai tare.
Pentru mine acesta este cel mai tare.

| cristians a răspuns:

I-o zic sa te uiti la Naruto Si Naruto Shippuden e cel mai tare anime din lume.
E vorba despre un baiat care in el e sigilat un mostru in curand o sa invete sa il controleze.

| KrIsTiAnO6 a răspuns:

Cred ca cel mai vun vazut de mine a fost Bleach care avea graica f buna si povestiri interesante

| Buda_Ionut_1991 a răspuns:

Bleach, Death note, Hell girl

| johncena_3890 a răspuns:

Http://www.deseneanime.ro/ aici sunt cele mai tari aniuri si desene din toata lumea da cea mai tare desene de fotbal este inazuma eleven sunt in total 200 de episoade dar acum au aparut doar 45